Prodloužení řas

Permanentní prodloužení a zhuštění řas je revoluční technika v prodlužování řas. Propůjčí Vám dlouhé, husté a neodolatelné řasy, které působí zcela přirozeně.

Nejde o tradiční umělé řasy s lepícím proužkem. Jedná se o jednotlivé řasy vyrobené z lehkého hypoalergenního materiálu. Jsou lepeny speciálním medikálním adhesivem (lepidlem) černé barvy jednotlivě řasa na řasu. Spojení je tedy neznatelné a pevné. Vaše řasy dále rostou dle svého přirozeného cyklu i s řasou umělou.

Řasy se doplňují dle individuální potřeby každé 3 až 4 týdny, aby byl vzhled stále perfektní.
Hlavní výhodou je to, že se již nebudete muset každý den líčit řasenkou. Probudíte se s krásnými a hustými řasami. Jste v každé situaci stále upravená.

Permanentní řasy jsou také ideálním řešením pro zvláštní příležitosti, jako jsou svatby,oslavy, plesy či fotografování.

 

Aplikace:

První aplikace trvá 2 – 3 hodiny. Po celou dobu ležíte na lehátku se zavřenýma očima. Na každé oko se aplikuje asi 100 řas. Záleží také na hustotě řas zákaznice. Řasy se aplikují 1 – 2 mm od pokožky, takže je vůbec neucítíte. Při správné aplikaci dodržující postup “řasa na řasu” nemůže dojít k poškození Vašich řas. Přírodní řasy se přirozeně obnovují v průběhu 30 – 90 dnů a prodloužená umělá řasa vypadne spolu s přírodní.

Pracuji s kosmetickým materiálem značky Emporio Lashes schváleným Státním zdravotním ústavem v Praze.
Používám syntetické hedvábné řasy černé barvy v délce 8 – 14 mm v zakřivení typu C a kašmírové extra černé řasy v délce 7 – 14 mm v zakřivení typu C. V případě zájmu lze také aplikovat kamínky Swarovski.

V předvečer aplikace je třeba řasy odlíčit a omýt mýdlovou vodou.V den aplikace je důležité nepoužívat líčidla a krém v okolí očí nanášet velmi opatrně, aby nedošlo k zamaštění řas. Nevhodné jsou také kontaktní čočky, které je potřeba předem vyjmout.

Péče o prodloužené řasy:
Prvních 24 – 48 hodin po aplikaci je naprosto nejdůležitějších pro správné spojení lepidla a prodloužených řas. Pobyt ve velkém teple může narušit a zeslabit účinky lepidla. Vyhněte se jakékoliv páře – koupel, vaření, sauna.

Nepoužívejte voděodolnou řasenku ani výživnou bezbarvou řasenku a také odličovače, které obsahují olej, tzv. dvousložkové (mohlo by dojít k oslabení lepidla).

Pokud se přece jen budete chtít líčit, použijte řasenku určenou na prodloužené řasy a nanášejte pouze na konečky prodloužených řas.

Nedoporučuje se prodloužené řasy barvit ani používat kleštičky na řasy.