Možnost platby kartou

V rámci zlepšování mých služeb nabízím od 12. 9. 2022 možnost platby kartou, telefonem nebo hodinkami, za kosmetické služby i zboží.

Rozšíření nabídky

Vážení….

Dámy i pánové, mám pro Vás od 1. 2. 2022 rozšířenou nabídku mých kosmetických služeb. Nahlédněte do ceníku služeb – wellness kosmetika. Přeji všem krásné jarní dny.

Opět otevřeno

Milé dámy.

Po velmi dlouhé době vás opět mohu pozvat do salonku na wellness kosmetiku a s ní spojené masáže, relaxaci, vůně éterických olejů a jemných přípravků.

V říjnu minulého roku jsem rozšířila svoji nabídku o čištění pleti ultrazvukovou špachtlí a nano liftingovou péči na celý obličej. Další novinkou jsou Tipy pro vás u každého ošetření.

Těším se na vás od pondělí 24. 5. 2021.

Objednat se můžete nejlépe telefonicky nebo e-mailem.

 

Nová možnost platby

 

Milé zákaznice.

V rámci zlepšování mých služeb, vám nabízím novinku ve způsobu platby a to QR kódem

Jak to funguje?

Pokud jste zvyklé platit složenky nebo faktury mobilním telefonem přes QR kód, tak tady je to úplně stejné – rychlé a velmi snadné.  Po skončení kosmetického ošetření vytvořím QR kód, kterým pomocí mobilního bankovnictví ve vašem telefonu zaplatíte přímo na místě.

Tímto způsobem lze platit nejen kosmetické ošetření, ale i kosmetické přípravky.

 

Silvestr 2018

Dopřejte Vaší pleti to nejlepší před Silvestrem.

Nechte se hýčkat ve dnech 27. – 29. 12.  a 31. 12. 2018.

NOVÁ nabídka kosmetické péče

Čeká Vás dovolená? Připravte pleť na intenzivnější sluníčko. A nebo už jen vzpomínáte na horké dny u moře? V obou případech si pleť zaslouží Vaši pozornost ………. nejlépe formou kosmetické péče. Vyzkoušejte moji NOVOU nabídku.

 

 

 

 

…a je vymalováno

Milé dámy.

Na začátku nového roku jsem nelenila a pustila se do inovace salonku. Věřím, že se tu budete cítit stejně dobře jako já 🙂