představení kosmetických značek

Představení kosmetických značek, se kterými pracuji. Obě značky, ač mají anglický název, jsou doma v České republice.

 

 

ENERGY  k výrobě používá pouze nejkvalitnější a prověřené suroviny vybrané tak, aby splňovaly náročné požadavky přírodní kosmetiky. Mimořádně vysoké množství účinných látek v sobě spojuje metody fytoterapie, aromaterapie, krystalterapie, tradiční čínské medicíny a biorezonance. 

Pouze nejvzácnější esence v aromaterapeutickém množství tvoří přírodní parfém, který dodává každému z produktů vyjímečnou osobitost a tím povyšují kosmetické ošetření na velmi příjemný zážitek.

Základem pěstící kosmetiky je řada pleťových krémů, vyvinutých podle principu harmonie pěti prvků – elementů tradiční čínské medicíny: Dřevo, Oheň, Země, Voda a Kov.

Stavebními prvky této přírodní kosmetiky jsou:

  • polykompozitní extrakt, který tvoří 16% obsahu krému
  • třetihorní termální voda se širokou škálou vzácných prvků
  • arganový olej – silný liftingový účinek
  • kyselina jantarová – omlazující a regenerační účinek 

Látky, které v Energy kosmetice určitě nenajdete jsou: parabeny, syntetická barviva ani vůně, minerální oleje, jakékoliv ropné deriváty, geneticky modifikované organismy, chemické UV filtry ani SLS.

Kosmetická ošetření, ve kterých pracuji s Energy produkty najdete pod těmito názvy: Bylinná péče, Relaxační péče.

 

NAFIGATE je kosmetická značka, která kombinuje látky vytvořené přírodou i lidmi tak, aby pleť dokonale omlazovaly a dodávaly jí vše potřebné.

Plně respektují účinné přírodní látky a mnohé z nich si do své kosmetiky půjčují – šípkový olej, červená řasa, zelená řasa, extrakt z papáji, rakytníkový olej, safírový prášek, arganový olej a další.

Stejně tak věří i ve vědecký pokrok, proto využívají technologii nanovláken (pleťová maska), molekuly kyseliny hyaluronové (pleťová séra) nebo přírodní polymer (kokosové peelingové sprchové mléko).

Kombinací toho nejlepšího z obou světů vytváří v Nafigate Cosmetics produkty, které jsou šetrné k pleti i k přírodě – jemné, lehké, bez parabenů nebo umělé parfemace. 

Tato kosmetika neobsahuje ani přírodní vůně – je vhodná pro ty, kdo upřednostňují vůni svěžesti a čistoty.

Kosmetická ošetření, ve kterých pracuji s Nafigate  produkty najdete pod těmito názvy: Hydratační péče, Liftingová péče, Epilační ošetření, Ošetření ultrazvukem, Nano lifting.

 V Ošetření pro náctileté, Ošetření pro muže a v Ošetření pro muže de luxe obě kosmetické značky kombinuji podle potřeb dané pleti.