přístrojová ošetření

ošetření ultrazvukem

Je intenzivní hydratační ošetření za použití ultrazvukové špachtle, což je malý přístroj, který se vejde do ruky. Ultrazvukovou špachtlí můžeme provádět čištění pleti nebo iontoforézu, neboli zapracování aktivních látek do pleti.

Jedná se o neinvazivní ošetření. K zapracování používám séra s kyselinou hyaluronovou.

Ošetření obličeje, krku a dekoltu pro hloubkovou očistu pleti a zlepšení její elasticity pomocí ultrazvukové špachtle – očištění pleti, tonizace, kyslíková pěna, peeling a hluboké čištění UZV špachtlí – dle stavu pleti, zapracování pleťové masky nebo séra UZV špachtlí – dle potřeb pleti, termální voda s minerály,  tonikum s liposomy, oční krém, závěrečný pleťový krém nebo olej, péče o rty.

V případě zájmu v ceně ošetření   

– úprava obočí, barvení řas a obočí, epilace horního rtu a brady.

– zábal rukou bambuckým máslem a Vámi vybraným esenciálním olejem.

Kontraindikace – výrazná kuperóza, těhotenství, kožní onemocnění (ekzém, lupenka), nedávné aplikace výplní, kardiostimulátor, onkologická onemocnění, kovové implantáty.

Cena: 1.350,-

Doba ošetření: 1 hodina 30 minut

mikrojehličková mezoterapie

Je novou generací mezoterapie, která pomáhá nejen s redukcí vrásek, ale také přirozeně stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, pomáhá vypínat pokožku a podílí se na likvidaci povrchových vrásek nebo jizviček po akné. 

Jedná se o miniinvazivní metodu. K zapracování používám séra s kyselinou hyaluronovou.

Ošetření obličeje pro velmi výrazné zlepšení celkového stavu pokožky a jejího omlazení – důkladné očištění pleti, aplikace anestetického (znecitlivujícího) krému – působení 20 minut a následné omytí, dezinfekce pokožky, samotná procedura s použitím séra – dle charakteru pleti a hloubky vrásek (cca 20 minut), ponechání séra působit jako pleťová maska (5 – 10 minut), aplikace obnovujícího séra, přiložení textilní masky se zklidňujícím olejem (10 minut), závěrečný výživný krém, ošetření rtů.

V případě zájmu v ceně ošetření

– pouze úprava obočí

– zábal rukou bambuckým máslem a Vámi vybraným esenciálním olejem

Kontraindikace – výrazná kuperóza, akné v aktivní fázi, kožní onemocnění, poruchy srážlivosti krve, diabetes, onkologická onem. včetně pacientů v remisi, srdečně cévní onem., autoimunitní onem., alergie na kov, těhotenství, pobyt na slunci, nedávné aplikace výplní.

Cena: 1.500,-

Doba ošetření: 1 hodina 30 minut

Mé služby můžete nabídnout i Vašim blízkým a to formou dárkového poukazu.

kontakt

Jana Strušková