nanovlakenná
liftingová maska

Jednotlivé výseky nanovlákenné masky
Průnik výživných látek do pleti pomocí nanomasky

nanovlákenná liftingová maska

... je jedním z moderních produktů v oblasti kosmetiky a péče o pleť.

Využívá se zde inovativní nanovláknová technologie, která umožňuje vytvoření velmi tenké, odolné a flexibilní vrstvy a současně nabízí hned několik výhod pro pokožku obličeje.

jak nanovlákno funguje

Jedná se o unikátní neinvazivní metodu vypínání vrásek pomocí nanovlákenné membrány (masky), která otevírá póry a tak umožňuje průnik aktivních látek do hlubší vrstvy pokožky (dermis).

Aktivními látkami je myšlena především kyselina hyaluronová (dvou nebo tří procentní), dále pak Revitalin PF (směs přírodních látek pro zvýšení přísunu kyslíku pokožce) nebo Liftonin Expert (velmi ceněná aktivní látka rostlinného původu) a řada dalších a to podle potřeb konkrétního typu pokožky.

účinky na pokožku

Vlhkost a hydratace – nanovlákna mají schopnost držet vlhkost, což přispívá k hydrataci pokožky. To je důležité pro udržení pružnosti a hebkosti pleti.

Zpevnění a vypnutí pleti – nanovlákenná maska poskytuje jemný, avšak účinný liftingový efekt na pokožku obličeje. Zvyšuje pevnost a elasticitu pleti, což výrazně zlepšuje vzhled vrásek a povislé pleti.

Mechanická síla, která vzniká jemným smršťováním membrány (masky), navíc přispívá k vypnutí pleti, vyhlazení jemných vrásek a může dokonce vést k jejich částečnému nebo úplnému vyhlazení. Pleť také lépe přijímá sérum , které se aplikuje pod a na masku. Malým molekulám membrána umožňuje pronikat hlouběji do pokožky. Velké molekuly produktu zůstávají na povrchu, kde díky masce okamžitě hydratují pleť. Nejintenzivnější účinky se však dostavují po 48 hodinách.

Transport aktivních látek – díky struktuře nanovláken a specifickému mikroklimatu pod maskou, udržuje membrána ideální prostředí, ve kterém aktivní složky z aplikované masky pronikají do hlubších vrstev pokožky. To zajišťuje efektivní vstřebávání potřebných živin.

Pohodlí a lehkost – nanovlákenná maska je velmi tenká, lehká a dokonale se přizpůsobuje povrchu pokožky.

Mé služby můžete nabídnout i Vašim blízkým a to formou dárkového poukazu.

kontakt

Jana Strušková